עשיית עסקים ברומניה

16.11.2021

שתפו :

דגל רומניה - מכון היצוא מספק כלים ותמיכה ביצוא לרומניה ומציע מידע על השוק

הצטרפו אלינו לוובינר שיתאר את ההזדמנויות הכלכליות ברומניה. זוהי ההזדמנות שלכם להתוודע למכרזים הצפויים לשנות את מפת מזרח אירופה, ללמוד על השפעות משבר הקורונה ולהסתייע בנספחות במאמצי הכניסה והגדילה שלכם בשוק הרומני.

בתוכנית: 

  • רומניה – סקירה כלכלית
  • משבר הקורונה והשפעתו על הכלכלה ועשיית העסקים
  • הזדמנויות עסקיות וכיצד ניתן להיעזר בנספחות הכלכלית בבוקרשט
  • אתגרי שוק ותרבות עסקית מקומית
  • סקטורים נבחרים: סייבר, ביטחון המולדת, אגרוטכנולוגיה, ערים חכמות, מכשור רפואי ובריאות דיגיטלית
  • פעילויות נבחרות מהתקופה האחרונה ותוכנית העבודה ל-2022

המרצה:
גב' ברקת קנפו מכהנת החל מקיץ 2018 כראש המשלחת הכלכלית של מדינת ישראל לרומניה ולאוקראינה. בשנת 2019 רשמה נספחות בוקרשט בהובלתה מספר שיא עולמי של סיפורי הצלחה בין חברות ישראליות לגופים פרטיים וציבוריים ברומניה. לברקת ניסיון בינלאומי-כלכלי במגוון אזורים גאוגרפיים: טרם יציאתה לשליחות, הייתה ברקת אחראית ל-7 נציגויות כלכליות באמריקה הלטינית ולאחר מכן שימשה כמנהלת פרויקטים מיוחדים באמריקה ובמזרח התיכון. במסגרת תפקידה האחרון היא אף ניהלה את הנציגות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בקנדה.

ברקת מוסמכת בית הספר למשפטים של אוניברסיטת הרווארד בארה"ב (כמלגאית שפירו), בעלת תואר שני מבית הספר למדיניות ציבורית של האוניברסיטה העברית, וכן היא בוגרת הפקולטה למשפטים והתכנית החד תחומית לתלמידים מצטיינים ע"ש לאוטמן של אוניברסיטת תל אביב (במסגרתה שילבה לימודים בבית הספר לרפואה, באקדמיה למוסיקה ובחוג לשפות).

טרם הגעתה למינהל סחר חוץ, שימשה ברקת כליטיגטורית מסחרית במשרד עו"ד מוביל בתל אביב, התמחתה בלשכת כבוד שופט בית המשפט העליון ניל הנדל (כיום המשנה לנשיאת בית המשפט העליון) והיא אף בוגרת מחזור ג' של קורס "צוערים לשירות המדינה" במשרד ראש הממשלה – שתכליתו הכשרת העתודה הניהולית של שירות המדינה.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

דגל גרמניה - סיוע ליצואנים המייצאים לגרמניה

סיפורן של כלכלות משלימות - עם הנספחת הכלכלית בברלין - 13.9.23

דגל פנמה - מכון היצוא יכול לספק לעסקים מקומיים כלים ומידע ליצוא מוצרים לפנמה

עשיית עסקים עם פנמה - 13.9.23

Medical products registration and sales in China - 7.9.23

Rio Innovation Week

Rio Innovation Week